ІНФОРМАЦІЯ

Ми будемо застосовувати орендовані землі біля районого центра Борзна, вирощуючи бобові, зернові і олійні культури, таким чином сприяти розвитку місцевої громади, засновників та рабітників. Площа орендованих земель не перевищуватиме 3500 Га.

We shall administer the rented land in the region of Borzna by growing legumes, grain and oil products in a manner that benefits the local society, the investors and the employees.  The rented land shall not exceed 3500 HA.

Vi skal forvalte jorda vi leier i Borzna region ved dyrking av korn, belgvekster og oljeprodukter på en måte som kommer det lokale samfunn, investorene og våre ansatte tilgode.  Det leide jordbruksareal skal ikke overstige 3500 HA.

Історія заснування

Компанію АГРІ CЕЙМ було засновано у 2007 році англійскькою компанією W.B.F. Baird & Co. Головною метою було вирощування льону для виготовлення з нього сировини для текстильної промисловості, було розпочато відновлення Flax Scutching Mill у Батурині. Впродовж фінансової кризи 2008 року W.B.F. Baird & Co призупинила свою діяльність в Україні.

В квітні 2009 року група людей з Норвегії викупила компанію Агри Сейм. Метою стало вирощування бобових, зернових і олійніх культур на орендованій землі.

Компанію АГРІ СЕЙМ зареєстровано у Бахмацькому районі Чернігівської області. Виробництво знаходиться у Батурині і cкладаеться з адміністративних та виробничих приміщень, які розміщені на ділянці землі площею 12 гектар.

До складу компанії АГРІ СЕЙМ входить приватне підприємство АРТАНІЯ АГРО, яка зареєстрована у Борзнянському районі Чернігівської області і розташовано у селищі Носелівка. Артанія Агро це приватне фермерське господарство яке орендує 3400 гектарів сільськогосподарських угідь у приватних осіб, у компанії працює близько 50 осіб.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>